Якими властивостями можуть володіти покриття лінз?

Якими властивостями можуть володіти покриття лінз?

На лінзи наносяться спеціальні, особливі покриття, які дозволяють істотно покращити характеристики самих лінз.

Якими властивостями можуть володіти покриття лінз?

Зміцнююче покриття
Завдяки цьому покриттю, практично кожна лінза для окулярів володіє підвищеною міцністю. Наноситься це покриття з двох сторін лінзи, воно попереджає появу тріщин і подряпин при можливих механічних впливах.

Антистатичне покриття
Перешкоджає скупченню пилу, ворсинок на лінзах. Від цього лінза менше забруднюється і легко очищається.

Просвітлююче або антирефлексне покриття
Усувають відблиски і знижують навантаження на очі, збільшуючи комфорт носіння окулярів. За рахунок цього підвищується якість зору і чіткість зображення, знижується зорова стомлюваність. Ще одна перевага використання цього покриття є те, що воно усуває відблиски від Ваших лінз і люди можуть бачити ваші очі без проблем. 70 % користувачів окулярів віддають перевагу лінзам з антирефлексним покриттям для нічного водіння. Крім того, вони сприяють збільшенню терміну служби окулярів

Гідроолеофобне або водовідштовхувальне покриття
У лінзи з даними покриттям є одна значна перевага – на ній майже не затримується жир і волога. Як наслідок, лінзу легко очистити від крапель дощу. Також на ній залишається набагато менше відбитків пальців.

Фотохромне покриття
Гідна альтернатива сонцезахисним моделям. Вони мають коригуючі властивості з 100% захистом від ультрафіолету. В приміщенні такі окуляри майже прозорі, а на вулиці під дією сонячного світла темніють.

УФ-блокуюче покриття
Тривала дія УФ-променів може призвести до пошкодження сітківки (катаракти), окуляри з даними покриттям особливо актуальні для тих людей, хто багато часу проводить на сонці.

Поляризаційне покриття
Усуває світлові відблиски від води, дорожнього покриття, снігу і т. п., підвищуючи тим самим зоровий комфорт.