Види футлярів для окулярів

Види футлярів для окулярів

Відомо, що окуляри – це не тільки найважливіша річ для людей з поганим зором, але і аксесуар, який може стати необхідним у будь-який час року. Яскраве і дуже сонячне літо складно уявити без сонцезахисної моделі, а в сніжну зиму очі важко засліпити, якщо на носі сидять окуляри зі спеціальним напиленням. При цьому не слід забувати, що такі вироби є дуже крихкими, тому вони потребують захисту. Для вирішення цієї задачі можна придбати чоловічий, жіночий або дитячий футляр для окулярів.

Види футлярів для окулярів

Плануючи придбати міцний, стильний і зручний аксесуар для зберігання окулярів, який захистить скло від подряпин і інших дефектів, ознайомтеся з його видами. Насамперед, вироби такого типу можна розділити на моделі для жіночих очок, чоловічих і дитячих. Замовити відповідний футляр для окулярів в інтернет-магазині сьогодні можна з доставкою по пошті. За матеріалом виготовлення такі аксесуари поділяються на такі види:

  • Металеві футляри. Поширені широко, але тертя очок про стінки вироби призведе до пошкодження лінз. У зв’язку з цим розмір аксесуара повинен бути таким, щоб уникнути зайвої рухливості, яка призводить до появи подряпин. Часто металеві вставки (власники) застосовують і в спортивних очечниках для того, щоб уникнути можливого пошкодження очок при активному проведенні часу. Є футляри в автомобіль, які часто представлені двома стулками, виконаними з легкого металу і обшиті спеціальною тканиною (прогумованої).
  • Шкіряні. Є неймовірно стильними. М’які чохли з шкіри на змійці або виготовлені за типом «торби» здатні надійним чином захистити вміст від пилу, вологи, появи мікроподряпин. Правда, вберегти лінзи і саму конструкцію від сильних пошкоджень (ударів, зминання) такий тип очечника не здатний. Кращою захистом вважається аксесуар з міцного каркаса кшталт «скриньки», «коробки», який просто обтягнутий шкірою. Варіанти текстур, кольорів різні.
  • Дерев’яні. Такі очечники є рідкісними, ексклюзивними. У більшості випадків вони виготовляються з дорогих, міцних порід дерева, які просочені спеціальними засобами, що захищають і сам виріб, і його вміст від різних впливів. Такий тип футляра часто виглядає як своєрідний тубус, одна частина якого просто знімається зразок ковпачка. Знайти такий варіант складно.