SYNHRONY

SYNHRONY

Synhrony – новий бренд від Carl Zeiss Vision.
У 2005 році компанія «Carl Zeiss Vision» об’єднала бренди лінз «Carl Zeiss», «Sola» і «American Optical» (АТ), що мали власні традиції, популярні продукти і філософію дизайну. І до квітня 2016 року лінзи брендів «Sola» і «American Optical» (АТ) були представлені по-різному в різних країнах світу. Тому компанія «Carl Zeiss Vision» прийняла рішення про злиття двох цих брендів.

4 квітня 2016 року, на оптичний ринок офіційно вийшов єдиний асортимент лінз «Carl Zeiss Vision» з назвою «Synhrony», яке означає синхронізацію переваг брендів «Sola» і «American Optical».

Лінзи «Synhrony» виробляються з використанням сучасних технологій. Кожна прогресивна лінза виготовляється із застосуванням технології FreeForm на тих же заводах, що і лінзи «Zeiss». Відрізняються вони відмінною від «Zeiss» філософією дизайну і іншими покриттями. При цьому, незважаючи на поступове заміщення лінз «Sola» новим брендом «Synhrony», його діапазони, діаметри, базова кривизна, а також залишковий рефлекс покриттів і т.д. залишаються без змін.