Як підібрати окуляри

На що варто звернути увагу

Лінзи

Лінзи від провідних виробників за вашими параметрами - це чудовий вибір для індивідуальних зорових потреб і звичок.

Лінзи від провідних виробників за вашими параметрами - це чудовий вибір для індивідуальних зорових потреб і звичок. Лінзи
Оправа

Оправи- це поєднання найсучасніших технологічних стандартів якості і неперевершеного дизайну, щоб забезпечити максимальний комфорт при експлуатації.

Коли ви вирішили придбати нові окуляри, ваші вподобання займають визначну позицію. Це так само, як з одягом. Існують форми оправ, які прикрашають одних, але абсолютно не підходять іншим. Широкі оправи роблять квадратне обличчя ширшим, а кругла – робитиме обличчя об’ємнішим, а це суперечить нашому сприйняттю “правильних” або гармонійних пропорцій. Тому обов’язково врахуйте тип обличчя до тих критеріїв, якими ви будете керуватися при виборі нової оправи.

 • 1 Посадка і комфорт при експлуатації
 • 2 Лінзи та оправи
 • 3 Дизайн і матеріали
 • 4 Покриття та поверхні
 • 5 Захист від сонця та ультрафіолету
 • 6 Інженерне мистецтво
 • 7 Торгова марка
 • 8 Сервіс та гарантії
Посадка і комфорт при експлуатації
Компанія “Майстри Зору” пропонує вам окуляри, які будуть створені спеціально для вас, від відомих європейських брендів та вітчизняних виробників з урахуванням особливостей вашого рецепту, форми обличчя і голови, щоб гарантувати вам ідеальний зір, комфортну посадку оправи для довговічного використання та естетичного задоволення. Таким чином, ми можемо гарантувати, що ви будете задоволені придбанням окулярів, саме в нашій мережі оптик, навіть після тривалого використання.

Оправи

Усі представлені у нас оправи є результатом досвіду та роботи відомих виробників, які запатентовані на ринку продажів уже десятки років. Кожна деталь наших оправ вже заздалегідь оптимально відрегульована , завдяки цьому фахівець салону оптики легко задовільнить ваші індивідуальні вимоги до посадки будь-яких оправ різноманітних колекцій - для унікального рівня комфорту при експлуатації.

Лінзи

Ми пропонуємо полімерні, полікарбонатні та мінеральні лінзи різних виробників, та лінзи преміум-класу, які зможете обрати саме Ви! Компанія гарантує високий рівень комфорту при носінні та естетичний зовнішній вигляд незалежно від товщини лінзи. Наша команда працює для того, щоб забезпечити Вас продукцією, яка відповідає вашим вимогам та високим стандартам!

Лінзи та оправи
Звичайно, ви не бачите цього, але лінзи які ми пропонуємо - це справжні маленькі шедеври, завдяки точним вимірам всієї системи зору і виготовленням відповідно до найвищих стандартів якості.

Дослідження

Наша продукція є результатом багаторічних досліджень, найвищої майстерності, унікальних технологій і досконалих матеріалів. Це та основа, на яку Ви можете покластися. Компанії Rodenstock, Essilor, Seiko, Zeiss, Lentipro з якими ми співпрацюємо демонструють абсолютну компетентність, яка робить можливими революційні інноваційні розробки.

Вимірювання

Висококваліфіковані фахівці проведуть обстеження та становлять індивідуальні параметри зору, форму обличчя, відстані між зіницями, а також врахують ваші індивідуальні зорові звички. Ми підберемо для вас лінзи, які враховуватимуть набагато більше параметрів, ніж вказано в рецепті! Ви отримаєте такі переваги як:

 • унікальні зорові відчуття
 • найвищий комфорт при носінні
 • досконалий естетичний вигляд

Виробництво

Весь процес, результатом якого стають готові лінзи, здійснюється на виробничих майданчиках найкращих виробників. Це єдиний спосіб гарантувати високу якість, що виходить за рамки звичайних промислових стандартів. Численні фахівці спільно з інженерами дослідницьких центрів розробляють виробниче обладнання, необхідне для виготовлення високотехнологічних лінз. Суворі процедури контролю гарантують незмінно високий рівень якості.

Дизайн і матеріали
Гармонія форми і функції - це ідеальна взаємодія дизайну і матеріалів, що є відмінною рисою наших оправ. Естетика і мода відіграють важливу роль, проте для отримання ідеальних зорових відчуттів вирішальними показниками є якість окремих деталей. Наші пропозиції включають модні тенденції, які реалізуються виключно з використанням матеріалів преміум-класу.

Складниками пластикових оправ можуть бути:

 • Ацетат цилульози (ZYL) - високоякісний полімерний матеріал, доступний в нескінченному різноманітті колірних відтінків. Ми використовуємо виключно високоякісний італійський ацетат, який відрізняється абсолютною гіпоалергенність. В оправах він застосовується для фронтальних частин і завушників, а найточніші технології його обробки гарантують ідеальну посадку на обличчі.
 • Гриламід (Grilamid) - сучасний полімер, отриманий на основі поліаміду 12, він використовується для оправ сонцезахисних окулярів через отимальну стійкость до високих температур. Крім того, полімер володіє високою ударостійкістю, гнучкістю, малою вагою. Він також стійкий до впливу ультрафіолетових променів і добре зберігає форму.
 • Нейлон - сучасні оправи з нейлону (поліаміду) дуже легкі та міцні. Їх дуже важко зламати, і тому ці матеріали часто використовують для виробництва спортивних окулярів. Нейлонові оправи стійкі до високих та низьких температур (не змінюють свою форму), а також до утворення подряпин. Оправи з нейлону і поліамідів вважаються також гіпоалергенними (рідко викликають алергічні реакції).
 • Пропіонати - застосовуються деякими виробниками для виготовлення легких гіпоалергенних окулярних оправ. Оправи з пропіонатів міцніші, гнучкіші і легші, ніж окулярна оправа з ацетат целюлози.
 • Optyl – полімер, який не викликає алергії, дуже легкий, стійкий до корозії та міцний. Дозволяє включати в себе чужорідні елементи.

Складниками металевих оправ можуть бути:

 • Титан - вважається одним із найкращих матеріалів оправ для окулярів. У нього характерний сірувато-срібний металевий відтінок, він дуже легкий і міцний, а також є гіпоалергенним. Оправи з чистого титану дуже красиві (зараз вони доступні в широкому діапазон кольорів), і фірми-виробники використовують цей метал для виготовлення престижних моделей, які відносяться до класу «люкс».
 • Флексон - це сплав на основі титану і нікелю, для виробництва модних окулярних оправ і сонцезахисних окулярів. Флексон називають металом «з пам'яттю», тому що оправа з нього приймає свою первинну форму навіть після сильної деформації. Окуляри з флексона важко зламати, і тому вони особливо рекомендуються для занять спортом і дітям. Крім того, очкові оправи з флексона - легкі і гіпоалергенні.
 • Монель - це сплав на основі нікелю (до 67%) і міді з невеликими добавками інших металів. Монель широко застосовується для виготовлення оправ завдяки своїй міцності і стійкості до корозії.
 • Нержавіюча сталь - представляє собою сплав заліза і хрому (10-30%). Окулярні оправи з неї відрізняються міцністю, невеликою вагою, стійкістю до корозії. Багато сортів нержавіючої сталі не містять нікелю і тому вважаються гіпоалергенними.
 • Алюміний - використовується для виготовлення легких окулярних оправ, що володіють дуже високою стійкістю до корозії. Алюмінієві оправи відносяться до стилю «hi-tech», що робить цей матеріал дуже привабливим для деяких дизайнерів окулярних оправ, які працюють в цьому напрямку моди.

Пластикові лінзи

Пластикові лінзи відрізняються легкістю і можуть використовуватися в поєднанні з найвишуканішими і філігранними оправами. Спеціальні покриття захищають лінзи від подряпин і знижують до мінімуму залишкові відображення.

Мінеральні лінзи

Досить багато клієнтів як і раніше віддають перевагу перевіреним часом мінеральним лінзам. Незважаючи на їх дещо більшу у порівнянні з полімерними лінзами вагу, вони володіють такими перевагами як легкість в догляді і висока стійкість до подряпин.

Покриття та поверхні
Незмінно блискучий зір і чудовий зовнішній вигляд - це основні характеристики, якими характеризуються лінзи , які представлені у нашій мережі оптик “Майстри Зору”. Якщо ви знайшли окуляри, які ідеально вам підходять, ви, зрозуміло, захочете користуватися ними якомога довше. Високотехнологічні покриття як для лінз, так і для оправ, які наявні у Нас, забезпечують надійний захист і безліч інших переваг!

Лінзи

Представлені високотехнологічні покриття забезпечують відмінний комплексний захист для ваших лінз. Невидимі захисні шари цього покриття гарантують підвищену стійкість до подряпин, усувають неприємні відблиски і віддзеркалення, і забезпечують легкість догляду за лінзами протягом всього дня.

Оправи

Покриття які представлені у наших оправах відрізняються особливою стійкістю до впливу навколишнього середовища. Цілісність покриття не порушується і після операцій по регулюванні оправи.

Покриття

Завдяки преміум-покриттю на ваших лінзах ви отримуєте такі переваги, як :

 • чітке зорове сприйняття
 • необмежений огляд в будь-якій ситуації.
Високотехнологічні покриття збільшують стійкість до подряпин і, як наслідок, забезпечують довговічність лінз. Завдяки високій якості гідроолеофобного або водовідштовхувального покриттів, а також завдяки наявності антирефлексного покриття, наші фахівці з впевненістю запевнять Вас у довговічному використанні нашої продукції!

Захист від сонця та ультрафіолету
Ми пропонуємо широкий асортимент високоякісних сонцезахисних лінз, в тому числі з можливістю виготовлення за індивідуальним рецептом. Всі сонцезахисні лінзи оптимально захищають очі від ультрафіолетового випромінювання, причому незалежно від того, який колір і інтенсивність тонування ви виберете.

Захист від сонця та ультрафіолету

Серія SunProtect поєднує дизайн і функціональність в одній сонцезахисної лінзі. Ці лінзи гарантують оптимальний захист від ультрафіолетового випромінювання. Мережа оптик ‘Майстри Зору” пропонує найширший вибір модних кольорів однотонних або градієнтних забарвлень - звичайно ж, і за вашим індивідуальним рецептом!

Висока контрастність

Ідеально підходить для тих, хто хоче мати висококонтрастний зір навіть на яскравому сонці: сонцезахисні лінзи відфільтровують 100% ультрафіолетового випромінювання і більшу частину синьої складової денного світла.

Поляризаційні сонцезахисні лінзи

Поляризаційні лінзи ефективно відфільтровують майже всі неприємні відображення, за рахунок чого забезпечують вам комфортне сприйняття навколишнього середовища. Крім високого рівня зорового комфорту це забезпечує також додаткову безпеку, наприклад, під час водіння автомобіля або занять спортом на свіжому повітрі. Зрозуміло, вони також можуть виготовлятися за індивідуальним рецептом.

Фотохромне покриття

Гідна альтернатива сонцезахисним моделям. Вони мають коригуючі властивості з 100% захистом від ультрафіолету. В приміщенні такі окуляри майже прозорі, а на вулиці під дією сонячного світла затемняються.

Інженерне мистецтво
Якість і інженерне мистецтво: всі наявні у наших салонах оправи проектуються, розробляються і конструюються у країнах Європи. Таким чином, всі компоненти і матеріали відповідають найвищим стандартам якості - для оптимального комфорту в носінні і ідеальних зорових відчуттів.

Оправи

Всі оправи відповідають сертифікатам якості, вони проходять перевірку на міцність і бездоганну якість всіх елементів. Завушники складаються і розкладаються не менше ніж декілька сотень разів. Фарби, матеріали оправ і лінз перевіряються на сумісність і корозію. Ми робимо все це для того, щоб ви могли насолоджуватися оправами протягом довгого часу.

Лінзи

Як і в оправах, так і в високотехнологічних лінзах втілений багаторічний досвід досліджень і розробок.

Якість

Високоточна обробка на верстатах, гарантує найвищу якість всіх елементів. А суворі процедури контролю якості та масштабні випробування дозволяють нам виходити на межі європейських промислових стандартів (DIN / ISO).

Торгова марка

Логотип

На оправі або лінзі: наявність логотипу підтверджує, що ви придбали оригінальний виріб від тієї чи іншої фірми, який відповідає найвищим технічним і функціональним вимогам.

Сервіс та гарантії
Гарантована якість мережі оптик “Майстри зору”: при придбанні продукції у нашій мережі ви обов’язково отримуєте право користуватися нашими гарантійними зобов'язаннями.

6-місячна гарантія задоволення якістю виробу

Мережа оптик “Майстри Зору” надає гарантію на оправи та сонцезахисні окуляри, з терміном на 6 місяців, але тільки за умови правильної експлуатації товару!!!

Овальна форма обличчя

Якщо у вас обличчя овального типу, вітаємо – ви щасливий володар самого ідеального варіанту. В даному випадку підійдуть практично будь-які моделі.

Вам підійдуть

КРУГЛЕ ОБЛИЧЧя

Оправи різко окреслених форм візуально подовжують кругле обличчя і роблять його більш вузьким, а риси – більш вираженими. З таким типом обличча добре поєднуються оправи,що звужується донизу. Круглих лінз і товстих оправ слід уникати.

Вам підійдуть

КВАДРАТНЕ ОБЛИЧЧя

Ідеально підходять круглі або овальні оправи, наприклад, модні зараз оправи в стилі 60-х з круглими лінзами. Краплеподібна форма, а також інші круглі або вигнуті форми оправ, мають тенденцію згладжувати різкі контури. Також підходять оправи з “м’якими” формами лінз.

Вам підійдуть

ОБЛИЧЧя У ФОРМІ "СЕРЦЯ"

Вам підходять практично будь-які оправи. Як прямокутні, так і овальні, і круглі форми відмінно поєднуються з формою обличчя “сердечком”. Бажано, щоб заушники кріпилися не по центру рамки і були досить тонкими.

Вам підійдуть

ТРИКУТНЕ ОБЛИЧЧя

Обирайте оправу так, щоб не акцентувати увагу на масивному підборідді. Для цього обираємо окуляри з більш широкою верхньою частиною (котячі, геометричні, «Авіатори»). Можна вибрати оправу, в якій лінія брів підкреслена темним або яскравим кольором.

Вам підійдуть

Цікаво знати

В сучасному світі існує безліч варіантів змінити свій образ

В сучасному світі існує безліч варіантів змінити свій образ

23 Червень 2020

Як правильно доглядати за окулярами

Постійне торкання до окулярів не завжди чистими руками, може збільшити ризик зараження, адже людина поправляючи чи знімаючи окуляри постійно контактує з обличчям. А дуже часто після окулярів доторкаємось до обличчя, губ, очей і цим продовжуємо цикл зараж

19 Червень 2020

Звички, які псуютьваш зір

Так, справді це дуже корисно для здоров’я ,але шкідливо для очей, якщо ви не користуєтеся спеціальними окулярами для плавання. Особливу увагу треба надати тому , щоб не забувати знімати контактні лінзи перед тим як будете плавати чи пірнати у воду, що міс

04 Березень 2020

Новини

Інтернет-магазин МАЙСТРИ ЗОРУ

Майстри зору - мережа салонів оптик де ви можете отримати комплекс послуг в одному місці витрачаючи при цьому мінімум затрат, максимум користі та інформативності.

Детальніше

БРЕНДИ

<b>Notice</b>: Undefined index: title in <b>/home/nayssans202561/maystruzory.hostenko.com/catalog/view/theme/default/template/information/selection.tpl</b> on line <b>599</b>
<b>Notice</b>: Undefined index: title in <b>/home/nayssans202561/maystruzory.hostenko.com/catalog/view/theme/default/template/information/selection.tpl</b> on line <b>599</b>
<b>Notice</b>: Undefined index: title in <b>/home/nayssans202561/maystruzory.hostenko.com/catalog/view/theme/default/template/information/selection.tpl</b> on line <b>599</b>
<b>Notice</b>: Undefined index: title in <b>/home/nayssans202561/maystruzory.hostenko.com/catalog/view/theme/default/template/information/selection.tpl</b> on line <b>599</b>
<b>Notice</b>: Undefined index: title in <b>/home/nayssans202561/maystruzory.hostenko.com/catalog/view/theme/default/template/information/selection.tpl</b> on line <b>599</b>
<b>Notice</b>: Undefined index: title in <b>/home/nayssans202561/maystruzory.hostenko.com/catalog/view/theme/default/template/information/selection.tpl</b> on line <b>599</b>
<b>Notice</b>: Undefined index: title in <b>/home/nayssans202561/maystruzory.hostenko.com/catalog/view/theme/default/template/information/selection.tpl</b> on line <b>599</b>
<b>Notice</b>: Undefined index: title in <b>/home/nayssans202561/maystruzory.hostenko.com/catalog/view/theme/default/template/information/selection.tpl</b> on line <b>599</b>
<b>Notice</b>: Undefined index: title in <b>/home/nayssans202561/maystruzory.hostenko.com/catalog/view/theme/default/template/information/selection.tpl</b> on line <b>599</b>
<b>Notice</b>: Undefined index: title in <b>/home/nayssans202561/maystruzory.hostenko.com/catalog/view/theme/default/template/information/selection.tpl</b> on line <b>599</b>
<b>Notice</b>: Undefined index: title in <b>/home/nayssans202561/maystruzory.hostenko.com/catalog/view/theme/default/template/information/selection.tpl</b> on line <b>599</b>