SEIKO

SEIKO

Дотримуючись своєї філософії розробляє все нові і нові інноваційні рішення з виготовлення незвичайних пластикових лінз. Більшість вироблених лінз SEIKO є унікальними.
Завдяки численним запатентованим високотехнологічним дизайнам поверхні лінз досягається найлегше звикання і найкраща адаптація при найвищому глядацькому ефекті. Застосовуються пластикові матеріали найвищої якості з найкращими характеристиками, придатні для оптики і передачі зображення. Теж саме відноситься і до обробки матеріалу. Провідні виробники безобідкових оправ, такі як Flair, Mikli, P.Strack, Silhouette і багато інших, особливо рекомендують застосування лінз SEIKO з мультипокритям. Сьогодні SEIKO – рушійна сила для еволюційно-технічних нововведень в області оптики.
SEIKO – компанія, яка першою представила світу найтонші органічні (пластикові) лінзи з високим індексом переломлення: n = 1,60 (1990 рік) і n = 1,67 (1993 рік). SEIKO перекладається з японської як “точність”. SEIKO – винахідник нового покоління прогресивних лінз, а саме: прогресивних лінз з прогресією по внутрішній стороні лінзи – SEIKO P-ISY.