BAUSCH & LOMB

BAUSCH & LOMB

Компанія “Bausch & Lomb” була заснована в 1853р. у м.Рочестер (США)двома емігрантами з Німеччини Джоном Джейкобом Бауш і Генрі Ломб. Свою діяльність вони почали з випуску оправ для окулярів, а з часом стали спеціалізуватися на виробництві спеціальної оптики: біноклів, мікроскопів, об’єктивів. У 1969 році Bausch & Lomb перші в світі провели дослідження м’яких контактних лінз.
Сьогодні Bausch & Lomb займає провідну позицію на офтальмологічному ринку в світі. Компанія випускає високоякісне хірургічне обладнання, препарати для офтальмології, гідрогелеві і силікон-гідрогелеві контактні лінзи, багатофункціональні розчини для догляду, зволожуючі і змащувальні краплі для лінз, спеціальні таблетки для зняття білкових відкладень на контактних лінзах.
Компанія Bausch & Lomb свою діяльність присвячує захисту і зміцненню безцінного дару зору для мільйонів людей по всьому світу від моменту народження на кожному життєвому етапі. Місія Bausch & Lomb полягає в простій і сильнії фразі: «Ми допомагаємо Вам бачити краще, отже і жити краще!».