Метал чи пластик

Метал чи пластик

Металеві оправи виглядають досить багато. Найбільш практичними і естетичним є оправи з титану. Цей метал не піддається корозії, відрізняється своєю легкістю і міцністю. Але металеві оправи підходять не під всі рецепти. На такий тип окулярів слід звертати увагу людям з далекозорість. Оскільки корегуючі лінзи з плюсовим значенням візуально збільшують очі, слід вибирати малопомітні оправи. До них відносяться металеві оправи. Правда при високій степені далекозорість краще вибирати оправи з пластика чи дерева.
Пластикові оправи змішують акцент з очей на оправу. Завдяки різноманітності кольорів і дизайнів, пластикові оправи досить популярні серед молоді. Такі окуляри більше підходять людям з короткозорістю. Окуляри з мінусових значенням візуально зменшують очі. Щоб зберегти естетичний вигляд, необхідно змістити акцент на оправу. Прихильникам пластикових оправ слід звернути увагу на оправи з дерева. Цей матеріал надовго увійшов у моду.
Підбираючи окуляри, пам’ятайте: товщина лінз повинна відповідати товщині оправи. Грубі лінзи будуть погано триматись у металевій оправі.
При високій степені короткозорості і далекозорість не вибирайте оправи з широким окуляром. В такому випадку буде більше викривлень по периферії лінзи.
Говорячи про зношуваність матеріалу, і металеві, і пластикові оправи досить практичні. При правильному догляді окуляри прослужить в середньому 3 роки.